15 Ekim 2008

Acil Servis...

Geçenlerde şu yazımda bürokrasi ve mevzuat işlerini pek sevmediğimi yazmış ve yakında bir şeyler yapacağım demiştim. Şansım yaver gitti ve pek sevdiğim Acil Servis'e bir görevlendirme oldu. Ben de hemen atladım tabi; talip oldum ve kabul edildi.
Bu ara yoğun günler geçiriyorum, bir süre de böyle devam edecek gibi...
Pazartesi giriş yaptım ve siz bu yazıyı okurken ben ilk nöbetimden çıkmış, mahmur gözlerle küçük ve şirin evimde, yeni aldığım bazamda ve ortopedik yatağımda -bellona sağolsun- nöbetin yorğunluğunu atmak üzere yola düşmüş olacağım. :)

6 yorum:

 1. Yeni görev hayırlı olsun...hareketli hayatı seviyorsun maşallah..acil zor ama faydalı yer olsa gerek,sen daha iyi bılırsın tabi.doktor olan sensin:)yeni ve rahat yatağında hayırlı olsun tatlı rüyalar görürsün orada inşallah...bir taşla ıkı hayırlı olsun yazdım.:)hoşçakal

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim. Evet, zor ama ben rahat batan, yerinde pek duramayan bir bünyeyim :)
  Bakalım, Allah utandırmasın.

  YanıtlaSil
 3. Yeni görevin ve yeni ev eşyaların hayırlı olsun.Ah sen yakında olsan sana ev hediyesi de alırdım :D elcağzımla dantel de örerdim ama bilgisayarının üzerine örtecen :D (şaka diom ha dantel örmeyi çok sever(çok güzel stres atılıyo) fakat kullanmayı pek düşünmem :D)

  YanıtlaSil
 4. Teşekkürler Fulya. Ben örmüş kadar kabul edeyim. :)

  YanıtlaSil
 5. ARKADAŞ SEN DE ZORU SEVİYOSUN YAW:) MİLLET ACİLDEN KAÇIYORDUR EMİNİM, SEN KENDİN TALİP OLMUŞSUN:) AMA HELAL OLSUN AKILLI ADAMSIN VESSELAM BU ZOR GÜNLERİN SANA KAZANDIRACAĞI TECRÜBEYİ UZUN UZUN UYUNAN UYKULARA DEĞİŞMEMEN BENCE DE AKILLICA:) HEM KISA FAKAT ORTOPEDİK YATAKTA UYUNAN UYKU SANA KAFİ GELECEKTİR EMİNİM :)ALLAH KOLAYLIK VERE, KAL SAĞLICAKLA, Kİ HASTALARA SAĞLIK VERESİN...

  YanıtlaSil
 6. Allah kolaylık versin. zor ama tadir edilecek bir seçim. :) iyi uykular.

  YanıtlaSil