23 Ekim 2008

Efsane Yeniden: Testere 5

Ve beklenen an geldi!..

Hayranı olduğum Testere (Saw) serisinin uzun zamandır merakla beklediğim beşinci filmi yarın (24 Ekim 2008) sinemalarda olacak-mış!

Kimileri tarafından "iğrenç, vahşet, çok kanlı, saçma" gibi sıfatlarla eleştirilse de özellikle de birinci film olmak üzere hastası olduğum, "Efsane yeniden!" sloganıyla gösterime girmek üzere olan bu harikalar dizisini merakla bekliyorum.
İlk fırsatta izleyeceğim...

Bu arada filmin fragmanı, detayları ve birkaç görüntü için #şuraya bakabilirsiniz.

Not: Dünkü yazımda "birisi"nden bahsetmiştim. Bahsettiğim kişinin blog arkadaşlarımla ve diğer yorumcularımla alakası yoktur, takip eden arkadaşlarıma ve okurlara herhangi bir ithamım olmadığını belirtmek isterim.

6 yorum:

 1. aaa dogru ya,ekimde sinemalarda olacaktıı. Gitmeyi çok isterdim ama bu aralar sinmeya 9 ytl harcayacak gücümüz yok. Amaonu dvdde izlemek istemiyorum, sinemada izlemek istiyorum. Sen artık kesin gidersin demii :)))

  YanıtlayınSil
 2. Sahiden de sinema ücretleri çok pahalı. Sonra da ülkemizde kültür vs vs.. diyorlar. Ama kimse nedense kültür etkinliklerinin neden bu kadar pahalı olduğunu, bunları halka daha da ulaşılır hala getirmeyi düşünmüyor...
  Ben kesinlikle izlemeyi, onu da sinemada izlemeyi planlıyorum kısmetse :)

  YanıtlayınSil
 3. efsane döndü demek:)
  dokuz can meselesini de aştı bu film..:)
  aslında diğer filmlerden çok farklı bir ana fikri var ..hiçbiriniz hayatınızın sahip olduklarınızın kıymetini bilmiyorsunuz diyor ya ..çok doğru..
  filmin serilerini çok beğendim ben de..ama sadece artık kesmiyor.neden çünkü ilk başlarda sıkı doz verdiler ve mesleğimiizn de etkisiyle artık daha ne olabilir ki ne var kii moduna döndük..umarım aradığımız orjinalliği bu son filmde fazlasıyla buluruz..herhalde hafta sonu izleyebileceğim bir arkadaşın sinema sözü vardı da:)) unutmazsa tabi..
  fikirlerimi yazarım..

  YanıtlayınSil
 4. Filmin çekileceğinide senin blog'tan öğrenmiştim gösterime gireceği tarihide buradan öğrendim..

  Her kuyuya taş atan sawım :)

  YanıtlayınSil
 5. :) HİÇ İZLEMEDİM Kİ BEŞİNCİSİ YAYINLANIYORMUŞ:)
  İLGİNÇTİR, ÇOCUKKEN SÜREKLİ KORKU VE GERİLİM FİLMİ İZLERDİM TEK BAŞIMA. SONRA DA KORKUDAN UYUYAMAZDIM:) ANNEMLERİN YANINA GİDERDİM UYUMAK İÇİN HATTA:) ANNEM "GENE Mİ KORKU FİLMİ İZLEDİN" DERDİ:) BÜYÜDÜM:) KORKU FİLMİ İZLEMEYİ BIRAKTIM, ÇÜNKÜ HAYATIN KENDİSİ YETERİNCE KORKUNÇTU:) AMA SEN ÖYLE METH ETMİŞSİN Kİ TESTEREYİ İZLEMİCEK OLSAM DA MERAK ETTİM DOĞRUSU:) PAYLAŞIMIN İÇİN SAĞOL...

  YanıtlayınSil
 6. @naberrrr; seni bu guzel filmden mahrum etmemiş olmam guzel :)

  @nevbahar; eğer bu seriyi izlemediysen tavsiye ederim ama özellikle de ilk filmi ve mümkünse yabancı sesleriyle izle, Turkce dublajda cok fark ediyor bu film için.
  Kurgusu harika cunku...

  YanıtlayınSil