20 Ekim 2008

Şıpsevdi...

Önceki yazımda yeni temamı sizinle tanıştırmıştım, tam istediğim gibi bir tema bulamamak, sade ve kullanışlı olması, ferah olması gibi nedenlerle Fervens temasını uygulamıştım ama gerek yorumlar gerek içime sinmemiş olması nedeniyle alternatif aradım ve nispeten güzelini buldum. Takip eden arkadaşlarımın beğenmesi de en az benim kadar önemliydi. Şıpsevdilik gibi görünecek olsa da kendi işlerime zor karar verebilen biriyim. (:
Bu gibi nedenlerle Libro 01 adlı temada karar kıldım. Peki neden bu tema?
- Gezmeyi ve fotoğraf çekmeyi çok severim. Temadaki fotoğraflar ve defter yapısı nedeniyle oldukça hoşuma gitti. Pusula da benim için farklı bir çağrışım yaptı. Bir nevi seyir defteri edasına büründü velhasıl...
Bunun da henüz eksikleri var ama ilk fırsatta tamamlayacağım inşallah ve daha güzelini bulana kadar sanırım bununla idare edeceğim.
Beğenmeniz dileğiyle...

17 yorum:

 1. bizim (22.) dönem atamaların da 27 Ekim'de kurası çekilecekmiş. Umarım senin gibi ben de memnun olurum atanacağım yerden. Tema da fena değil, ilkine alışmıştım ama :)

  YanıtlaSil
 2. mq; yerler fena görünmüyor ama umarım gönlüne göre olan ve hakkında hayırlı olan sonuç olur. Sonucu bana da bildirirsen sevinirim :)

  YanıtlaSil
 3. Bütün tercihlerimi Kocaeli'den yaptım. Sanırım Kocaeli dışından bir yer çıkarsa istifa edicem... Evlenmiycek olsam giderdim ama kocaeli çıkmazsa istifa edip tekrar başvurmak için eş durumu tayinine gereken 6 ayın dolmasını bekleyeceğim.
  teşekkürler, inşallah hayırlısı olur...

  YanıtlaSil
 4. bu da güzel:)))
  maksat okumak değil mi yaw, hepsi de güzel işte:)
  sen yeter ki yaz temanın önemi yok , ben hepsini okurum:)
  ama evet dediğin nedenlerden bu sana uymuş, aslında pusulalı bir tema benim için de hiç fena olmazdı:))
  bu arada yenisini bulana değin güle güle kullan temanı, kal sağlıcakla...

  YanıtlaSil
 5. oooo buda güzelmiiiş. hatta dedigin gibi daha güzelmiş. Özellikle yan taraftaki menüyü çok begendim. Hayırlı olsun güle güle yaz oku paylaş :)

  YanıtlaSil
 6. Mq; hayırlı-sı olur umarım. Şimdiden tebrikler.

  YanıtlaSil
 7. @nevbahar ve gelinayse; teşekkür ederim. Sizleri ve yorumlarınızı burada görmek güzel :)

  YanıtlaSil
 8. işte bu renk yazıları ön plana cıkarıyo bu bloga bu yakışır

  YanıtlaSil
 9. Hmm bu daha bi güzel olmuş sanki göz yormuyor diğeri kadar ama diğeri de güzeldi yani :) Son kararınızla mutluluklar diliyorum :))

  YanıtlaSil
 10. Yeni teman hayırlı olsun..sanırım bundan önce langit adlı temayı kullanmışsın onu göremedim ama ondan öncekınden daha güzel bir tema olmuş bu...ilkine göre daha özdeşleşmiş daha uymuş sana,ama bunu da değiştirirsin bence;)güle güle kullan temanı...

  YanıtlaSil
 11. dürüst olmalıyım güzel tema ben de bulamadım. onun için beyaz beyaz geziyorum. sanırım senin açından kullanışlı olmuş. ve de hem sade hem de bir üstteki yorumda çilekli süt ün dediği gibi daha az gözü yoruyor.

  kendimiz background u değiştiremiyor muyuz? blogcu da böyle birşeyler vardı. dizaynda kendimizce kodlarla değişiklik yapabiliyorduk.

  hayırlı olsun :)

  YanıtlaSil
 12. bu arada, ne olacak fenerimizin bu seneki hali? dün akşam tv ye son baktığımda aragones yüzünü kapıyordu. başı öne eğik. silkelenmek mi lazım ne?

  YanıtlaSil
 13. @Maya; Yorum için teşekkürler. Arka plan değişebiliyor tabi.
  Bu arada Aragones gidecek, dertler bitecek :)

  YanıtlaSil
 14. Eskisine göre daha güzel olmus bencede.
  BIrde resim cekmeyi seviyormussunuz tam uymus kösedeki resimler.

  YanıtlaSil
 15. Teşekkür ediyorum herkese, katkılar için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 16. Ben daha önce yorumumu yapmıştım ama burayada yazmadan geçemeyeceğim. Argoda bir deyim varya "cuk oturmuş", işte bu tema aynen öyle olmuş (en azından ben öyle düşünüyorum)...Tekrar ve tekrar ve tekrar kıskandığımı belirtmek istiyorum, bulamadım kendime göre bir temaaaa :(((((

  YanıtlaSil
 17. aysece; bu temayla aramda sorunlar var, sana hediye edeceğim bu gidişle :)

  YanıtlaSil