20 Aralık 2008

Altec Lansing Vs3251 5.1; Sonunda!

Ve uzun zamandır aradığım, almaya çalıştığım ses sistemi olayına dün itibariyle bir çözüm buldum. Uzuuun uğraşlar, araştırmalar ve sorgulamalar sonrasında aradığım sistemin Creative değil de Altec Lansing olduğunu anladım...
Yemedim, içmedim, sabahı zor ettim ve bilgisayarcıya koştum. Siparişi verdiğimde adam bu markanın az bilinen ama kalitede çok bilinenlerden çok daha önde olduğunu söyledi ve bu ürünü seçmeme biraz da şaşırdı :)
Stokları araştırdık ve İzmir'de bir depoda bir tane bulmayı başardık. Önceki gün hasret sona erdi ve ses sistemime kavuştum.
Müzik manyağı ve film hastası biri olarak diğerlerinden daha ucuza, daha kaliteli bir sisteme sahip olduğum için mutluyum. Şimdi dinlediğim müzikten daha da zevk alıyor, filmleri daha bir güzel izliyorum...
2-3 gündür cıstak cıstak bir evim var, komsularım ses sistemiyle tanışmışlar, duydum ama henuz tepki vermediler. Sanırım ses kalitesini farkedince onlar da alacaklar :) 
Geçen süre zarfında memnun kaldım, araştırdıgım herkes de memnun kalmıştı, bu kaliteyi merak edenlere şiddetle tavsiye ediyorum... 

7 yorum:

 1. RENGİN
  SİZİN ADINIZA ÇOK SEVİNDİM AMA KONŞULARINIZIDA FAZLA RAHATSIZ ETMEYİN...

  YanıtlaSil
 2. Hayırlı olsun... Fiyatı hakkında bilgi verirsen sevinirim abi.. Bende arayış içindeyim :)

  YanıtlaSil
 3. Öncelikle teşekkürler Rengin.

  Utku; Sitelerde ortalama 120 YTL'den başlıyor, taksit ve kargo ucreti hariç. Ama ben 115 Liraya kurtardım işi :)

  YanıtlaSil
 4. Hayirli ugurlu olsun :)
  Komsular memnun olmamislardir eminim :D
  Bazen ucuz markalar daha kaliteli olabiliyor bu herseyde böyle, kremlerde bile.

  YanıtlaSil
 5. Kelebekgibi; tesekkurler. Bu marka aslında bizim ülkemizde pek bilinmediği için ucuz takılıyormuş. Birçok discoda, ses sisteminde vs kullanılan ve aslında baya nam salan bir firma imiş -kalitesiyle tabi. Ama bizim millet markalara düşkün olunca işler değişiyor tabi :)

  YanıtlaSil
 6. oh beee uzun zamandır yorum bırakamamanın sıkıntısını çekiyordum . senin yardımınla sonunda neden bırakamadığımı buldum ve artık kork benim yorumlarımdan diyorum ilkin:)))
  sen ne adamsın arkadaş yaw. her yere yeter mi insan. ne çok ilgi alanın var:) maşallah ...
  ben müziği hiç yüksek sesle dinleyemesem de meraklısı olan için hem kaliteyi hem de ucuz olanı tavsiye etmen çok iyi.

  YanıtlaSil
 7. :))
  Seni ve yorumlarını tekrar burada görmek güzel. Teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil