07 Ocak 2009

Sahipsizin Sahibi Allahtır!


Alenen katliam, aşikar soykırım...
Böyle giderse ne yazık ki Hitler'e hak vermeye başlayacağız.
Milyonu aşkın nüfus, duvarlar içinde ve ölmeyi bekler halde.
Bizim başımıza kar-yağmur,
Onların başına şarapnel ve kurşun yağıyor...
Kaçış yok, sığınak yok.
Demokrat Avrupa, Özgürlük Bekçisi Amerika ekmeğe yağ sürüyor,
Sözde müslüman Araplar ise onların kucağında "Lal" olmuş...
Kim anlayabilir; "an be an ölümü beklemeyi..."
Lanetler Siyonist İsrail ve Piyonist köpekleri için!
Dualar Filistinli masumlar için...
Dilimizde teselli;
Sahipsizin sahibi Allahtır!..

7 yorum:

 1. ÇOK GÜZEL BİR YAZI VE BAŞLIK MUHTEŞEM SİZİNLE İLGİLİ BİR YAZI OKUMUŞTUM HOCANIZDA SANIRIM SİZE SEN FARKLI İDİN ZATEN DİYORDU
  SİZ ÇOK FARKLISINIZZZ

  YanıtlaSil
 2. Arabistan ve Mısır'dakilerin çoğu gayri müslimdir İsrail'e destek verenler yani. Müslüman olan halk. Yöneticilerinin çoğu kafir. Artı yanlış bilinen bir şey daha. Hitler'i finanse edenler de yahudilerdi. İsrail'i kurabilmek için fakir yahudi halkını yem olarak kullandılar. Yahudileri öldürenler yine yahudilerdir kısacası. Zengin yahudileri İsrail'e toplayabilmek adına yaptırdılar Hitlere bunu. Boşuna lanetlenmemişler.

  YanıtlaSil
 3. Allah var herşey var...Rabbimm yar ve yardımcıları olsun inşAAllah..

  YanıtlaSil
 4. "Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dostlar edinmeyin Onların bazısı, bazısının dostlarıdırlar İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez."
  Zürriyetsiz İsrail kudurmuş bir köpek gibi etrafa saldırmaya devam ediyor biz de mümin kardeşlerimizin yok oluşunu bir elimizde coca colamızla bir elimizde lipton çayımızla arçelik,beko marka televizyonumuzla cnn haber kanalından izleyerek üzülüyoruz;üzüldüğümüzü sanıyoruz..Hesap veremeyecek olan İsrail için cehennemin har ateşi sönecek mi gerçekten merak ediyorum..

  YanıtlaSil
 5. bu durum içimi acıtıyor:( sen de çok acı getirmişsin dile:( Ama tesellin sonsuz yüreklendirdi beni. Sahipsizin sahibi Allah biliyorum ki füzeye karşı taş atan mazlumun yanında. Ben bize kızıyorum hiçbirşey yapmayan bizlere. En azından dua ile maddi yardım ile destek vermeli ve bu olaya tepkimizi durmaksızın göstermeliyiz. Dünyadaki bütün savaşların durması, zalimlerin kahrolması duası ile...

  YanıtlaSil
 6. Yorumlar için teşekkürler, dualarımız ve yüreklerimiz Filistinle...

  YanıtlaSil