21 Şubat 2009

Üçü Bir Arada...

Üçü Bir Arada...
Bundan böyle ara ara çektiğim fotoğrafları da yayınlamaya karar verdim. Bununla başlıyorum.
Bu fotoğrafı Üniversite ilk senesinde Van'da okurken çekmiştim.( O zamanlar dijital foto. makinam yoktu. Hatta üniversite 5'e kadar da yoktu ya neyse.Poz almak, tab ettirmek derken bütün paramı bu işe yatırıyordum. Dijital geldi, birçok dert bitti. :) )
O gün bugündür en sevdiğim resimlerden. Van Gölü, Artos Dağı ve Akdamar Adası; üç güzellik bir arada...
Sizce nasıl?

8 yorum:

 1. Fotoğraf çekebilmek,o açıyı o güzelliği farketmek ayrı bir meziyettir..
  Ellerinize sağlık,bence güzel,hatta çookk güzel:)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler Seda Hanım. İlginiz ve güzel yorumunuz için :)

  YanıtlaSil
 3. çok hoş bir manzara. ışık biraz daha iyi ayarlanabilirmiş belki. ama açısı güzel. abimde Van da okudu. Artos'tan, Muradiye'den, Akdamar'dan gölden çok bahsetti ama gidip görmek nasip olmadı daha.
  analog makinalarında ayrı bir tadı vardı. heyecanla beklersin fotoğrafların nasıl çıkacağını mesela. bazan süpriz yapar, film yanar vs. tabi poz ve baskı masrafı gibi etkenler ve daha bir sürü özellik dijitale geçişi kolaylaştırıyor vesselam...

  YanıtlaSil
 4. bence de gayet güzel bi kare olmuş... tebrikler..

  YanıtlaSil
 5. Fero; bu fotoğraf da analog makinaydı hatta baya baya antika bir makinaydı. Ayarlayabilmek, tekrarlayabilmek gibi bir şansım yoktu :) O şartlarla ancak bu kadar yapabilmiştim :)

  YanıtlaSil
 6. Selamlar sevgili kardeşim muhteşem bir fotoğraf.
  Ellerine sağlık.
  Bu fikri begendim bende birkaç fotoğraf ekleyim :)

  YanıtlaSil
 7. Digital olmayan bir çekim için çok güzel. Gerçi ben hala analog çekimlerin daha iyi olduğunu düşünenlerdenim. Çünkü doğalın doğalı oluyorlar :) Yu iyi bir fikir. Yani "arada kendi çektiğin fotoğrafları bloga koymak." Ben de yapsam, kopyacı muamelesi görür müyüm?

  YanıtlaSil
 8. Teşekkürler. Benim sağım solum belli olmuyor. İçerik de o keza... O yüzden tercih ettim. Sizler de yapabilirsiniz ama örnek olmam benim icin ayrı güzel:)

  YanıtlaSil