24 Ekim 2010

Cumartesi

Uzun zamandır haftasonunu boş geçiremiyor, dinlenemiyordum...
# Bugün Zahter'le dinlendik. Bekar evi ne kadar toplanır bilmem ama kendimce evi elden geçirdim :)
# Yalnızlığımın, yoğurtlu makarna ile ne kadar pekiştiğini bir kere daha anladım...
# Aynalar adında bana değişik bir film, biraz dahiliye sorusu ve gece yine sıkıntı basınca öfkeyle bir kocaman poşet cevizi kırıp içlerini çıkardım. Yüce mevlam ne güzel yaratmış, kutu kolaların açma halkası gibi, cevize de açma deliği yapmış. Bugün bir kere daha şükrettim. Bıçağı takıp çevirince bütün cevizler yarılıyor :))

Bunu niye yazıyorum bilmiyorum ama blogum öksüz ben de blogsuz kalmamış oluyorum bu sayede. Galiba duygudurumum pek iyi değil :)

6 yorum:

 1. atasagun hala mı yoğurtlu makarna:)kaç yıldır ilerleme yok mu? ben bile aştım kendimi:)

  YanıtlayınSil
 2. Napalım, yalnızlığım yoğurtlu makarnayla çok özdeşleşti, ciddi ciddi duygu yoğunluğu yaşıyorum her yoğurtlu makarna yapışımda... Ne zaman yalnız kalsam, aklıma yoğurtlu makarna geliyor, bu da ilginç bir detay...

  YanıtlayınSil
 3. :) bir gün sana kıyak geçeyim o zaman şöle içi güzel şeyler dolu bir kutu göndereyim.tam nirvanalık olmaz belki ama idare artık:) zamanı sürpriz olsun..istersen tabi:)

  YanıtlayınSil
 4. @balpare; sen bir meleksin :) Yok demem hani, hatta "yaşasın" derim..

  YanıtlayınSil
 5. Yoğurtlu makarnanın yeri bir başkadır... Özeldir, tadı da oldukça güzeldir :) gerçi yanında ya da içinde yoğurt olan her yemek bana lezzetlidir ama dediğim gibi makarna... birde yoğurda bulanmış ve üzerine yağda yanmış pulbiber gezdirilmişse... offf. tamda şu anda önümde bir tabak yukarıda eşgalini belirtmiş olduğum makarna var ve bir yandan onu kaşıklarken bir yandan da kendisinden duyduğum hazzı satırlara döküyor olmam tevafuk sanırım. afiyet olsun efenim :)

  YanıtlayınSil
 6. Afiyet olsun efendim, ben de aynen tarifi geçen lezzetin aşığıtım. Lâkin ayrıca farklı bir tada ulaştım ben yoğurtlu makarnada, bir nevi anlam yükledim sanırım... Arabama isim vererek bir bağ oluşturduğum gibi, yoğurtlu makarnama da haleti ruhiye yükledim... İyi etmedim sanırım, zira her defasında fazlaca etkileniyorum...
  Tekrar afieyt olsun.

  YanıtlayınSil